Pandemie COVID-19 aneb koronaviru momentálně hýbe světem a hlavní ohniska nákazy se bohužel přesunuly k nám na starý kontinent. Drakonická čínská opatření po několika týdnech zabrala a tak si čínské obchody mohou trochu vydechnout a nabídnout zdravotní pomůcky a doplňky okolnímu světu. Takže pro vás dnes máme velkou akci z e-shopu Gearbest, kde najdete v několika kategoriích seřazeny všemožné zásadní i sekundární kousky vybavení, co se nám nejen v naší karanténě mohou hodit.

Hned jako první vyskočí na zákazníka kategorie roušek, ochranných masek a respirátorů, což je velké téma dnešních dní i v našich končinách. Koupit solidní roušku je dnes skoro nemožné, takže se celý národ pustil do šití vlastních, aby je vůbec pustili do dopravních prostředků a obchodů. Na Gearbestu je k mání celá škála roušek a ochranného materiálu v rozličným kvalitách a počtech, takže si stačí jen vybrat. Některé vybrané kusy jsou dokonce k mání z britského skladu s doručením do 5 dnů, takže nejde jen o nákupy do budoucna.

Kromě toho si můžete pořídit i další potřebné doplňky, jako jsou digitální teploměry, ochranné brýle, kyslíkové masky proti chrápání, ochranné rukavice , UV sterilizační držáky na kartáčky nebo ručníky, bezdotykové dávkovače mýdla a další asi tunu produktů. Takže se na celou nabídku tohoto obchodu podívejte, protože nikdo neví, na jak dlouho nakonec v karanténě skončíme. Snad se epidemie COVID-19 přežene brzy, ale to bohužel nikdo zatím netuší. Třeba vám produkty z dnešní akce tak přijdou vhod.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.