Dalším segmentem, který se poměrně rychle vyvíjí jsou herní telefony. Na světě jich už je poměrně slušná řádka a další herní stroje přibývají. Po nedávno představených modelech Black Shark 3 a Nubia Red Magic 5G se chystá i první herní telefon společnosti Lenovo, Lenovo Legion. Něco málo už o něm víme, takže se to zkusíme připomenout a nově se podíváme na jeho design.

Lenovo Legion bude, stejně jako již zmíněné herní stroje, pohánět procesor Snapdragon 865. S tímto čipsetem prošel testy Antutu, kde uhrál velmi slušné skóre více než 600000 bodů. Telefon by měl mít zcela novou technologii chlazení a výrobce se dokonce chlubí, že chlazení bude výkonnější než u Red Magic 5G. Ví se také, že nebude chybět ani podpora rychlého nabíjení, která by údajně měla mít vyšší výkon než 55 W.

A teď se mrkneme na to, jak by mohl herní Lenovo Legion vypadat. Na čínském Weibo se objevilo pár reálných fotek, které ukazují jakýsi box s telefonem a jeho herním příslušenstvím. Patrně půjde o promo kufřík. Můžeme zde vidět například gamepad a nebo také pouzdro na telefon. To bude zřejmě sloužit pro připojení gamepadu. Obě příslušenství mají několik tlačítek a páček pro pohodlné ovládání. Na fotce si můžeme všimnout i něčeho, co vypadá jako pouzdro na sluchátka. Ale vzhledem k tomu, že čínský tipař, který fotku zveřejnil k nepřidal popisek, tak jen skutečně odhadujeme, o jaká příslušenství jde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.