S chytrými hodinkami od Xiaomi se v poslední době roztrhl pytel, ale Mi Watch ani Mi Watch Color nepatří úplně mezi nejlevnější kusy. Ano, v porovnání s konkurencí se jedná o fantastické produkty s poměrem cena/výkon, ale přece jen něco musíte vysázet na dřevo. To se nedá říct o dalším modelu chytrých hodinek z ekosystému Xiaomi, nedávno představených Haylou LS01, které můžete pořídit opravdu jen za hubičku. A my pro vás navíc máme i bleskové prodeje e-shopu Cafago pro ještě lepší cenu.

Za své peníze dostanete 1,3-palcový LCD dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, obdélníkový design těla hodinek, kvalitní zpracování s lehkou hmotností, voděodolnou certifikaci IP68, silikonový řemínek, baterii s kapacitou 210 mAh a výdrží zhruba 14 dnů, senzor pro monitoring srdečního tepu, sledování spánkových cyklů nebo 9 režimů cvičení, případně podporu inteligentních notifikací. Samozřejmostí je i speciální aplikace Haylou Sport, kde můžete nejen sledovat veškerá nasbíraná sportovní a zdravotní data, ale i měnit vzhled tapety hodinek a spoustu dalšího.

Chytré hodinky Xiaomi Haylou LS01 v globální verzi a bílé barvě momentálně seženete v akci třeba na e-shopu Cafago jen za 25.99 euro. . Takže pokud pokukujete po chytrých hodinkách od Xiaomi, tak tyhle budou asi ta nejdostupnější varianta.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.