Chytré nositelnosti se poměrně rychle stávají oblíbenými a snad každý výrobce se snaží své portfolio obohatit o nějaký ten náramek nebo hodinky. Po vzoru společnosti Oppo, která před pár dny představila svoje první chytré hodinky se na stejný počin připravuje i značka Realme. Hodinky Realme SmartWatch budou prvním počinem značky v tomto segmentu a mají už za sebou indickou certifikaci BIS. Nyní také dostaly indonéskou certifikaci IMDA. V tomto certifikačním výpisu figurují pod kódovým označením RMA183.

Co tedy z těchto certifikací můžeme vyčíst? Celkem nic moc, snad jen to že Realme SmartWatch budou mít podporu Bluetooth. Nicméně je na síti k dohledání i kratinké video, které na svém twitterovém účtu zveřejnil CEO Realme, pan Madhaw Sheth.

Z videa můžeme zjistit, že hodinky by měly mít kruhový displej a budou poměrně masivní. Budou se dát spárovat se sluchátky i telefonem. Ostatně to potvrdily i výše uvedené certifikace, které u hodinek schválily podporu Bluetooth. Ale pokud budeme vycházet z toho, co už známe u nedávno vydaného fitness náramku Realme, měli bychom se dočkat poněkud vyšších parametrů. Nebo tedy aspoň těch, na které jsme zvyklí u chytrých hodinek, které jsou momentálně dostupné na trhu. A protože je Realme primárně určeno pro indický trh, mohli bychom očekávat i přiměřenou cenu. Ale v tomto ohledu budeme muset počkat dal podrobnější informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.