Náš včerejší článek nabízející respirační masku od Xiaomi v akci se dočkal až nečekaně velké popularity, takže pro jistotu hned ráno nabídneme i podobnou nabídku od konkurence. Konkrétně z e-shopu Tomtop a jako bonus přihodíme i nabídku na výměnné filtry pro standardní masky či roušky. Sice opět musíme zopakovat, že proti koronaviru s největší pravděpodobností ani jedna neochrání, ale mnozí se přece jen cítí lépe si něco podobného pořídit.

Respirační maska od Xiaomi byla vytvořena jako odpověď na poptávku čínského trhu pro filtraci škodlivin v ovzduší, protože zejména v průmyslových městech jde o vážný problém. A tato maska s ventilem zvládne odfiltrovat až 97 % prachových částic, stejně jako poletující alergeny, automobilové emise a spoustu dalších. Vyrobena je z paměťového TPU materiálu a k dispozici je ve dvou velikostech – M/L. Filtr samotný je z nano-vláken a mělo by se opravdu jednat o poměrně účinný kousek. Pro průmyslová města a oblasti jde o velmi dobrý módní doplněk. A na Tomtop je k mání jen za 7.09 dolarů.

A pokud už třeba roušku nebo respirační masku máte, tak by se vám mohly hodit i výměnné filtry. Ty jsou univerzální, vyrobené z viskózního materiálu a napomohou čištění vzduchu pro vaše bezproblémové dýchání. Doporučuje se měnit tyto filtry po zhruba třech hodinách užívání, takže se určitě bude hodit hned balení se stovkou kusů. To si na e-shopu Tomtop můžete v bleskových prodejích pořídit jen za 10.69 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.