Integrovaný systém nočního vidění je v současné době vyhrazen pouze těm nejluxusnějším automobilům, ale užila by ho určitě i drtivá většina ostatních aut. Koneckonců podle statistik zhruba polovina nehod se stane v nočních hodinách a důvodem je většinou špatná viditelnosti. A my pro vás dnes máme zajímavý kousek systému nočního vidění Lanmodo Vast, který nabídne skvělou výbavu za zhruba pětinu ceny integrovaného systému. A navrch ještě přihodíme speciální $100 slevový kupón, protože máme naše čtenáře rádi.

Lanmodo Vast toho může nabídnout opravdu hodně, tak se pojďme na jeho parametry podívat blíže. Systém je vybaven obřím 8,2-palcovým IPS displejem a 1080P FullHD kamerkou se senzorem od Sony a 7P čočkou. Získáte tak plný výhled dopředu v úhlu 36° až do vzdálenosti 300 metrů, navíc v barvě, což u jiných systémů nočního vidění není až tak obvyklé. Napájení je 12V ze zásuvky cigaretového zaplovače, ale pro kamiony a větší vozy je k dispozici redukce na 24V. Díky možnosti externího napájení také můžete systém využít i mimo auto, třeba při nočním rybaření. Instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji každý, navíc je vše potřebné přímo v balení.

Více o celém systému zjistíte na oficiálních stránkách značky, kde je také produkt možné zakoupit. K tomu se bude hodit dříve zmíněny $100 slevový kupón LMDNVS_GICZ, který využijete na obě dostupné verze. Kromě základní verze za 399 dolarů (tedy po slevě) je k mání i speciální edice s extra 720P zadní kamerkou se 170° úhlem záběru a IP67 odolnou certifikací. Tu pak po slevě pořídíte za 499 dolarů. Tak co na Lanmodo Vast říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.