Bezdrátová sluchátka jsou momentálně asi na vrcholu obliby, zejména pokud se jedná o pecky nebo modely s „packou“ po vzoru AirPods. Koneckonců to dává smysl, protože většina uživatelů hodlá bezdrátová sluchátka užívat při běhání nebo jiných sportovních činnostech. Díky čínským výrobcům naštěstí není nedostatek levných modelů se slušnými parametry za dobré peníze a čtveřice takových je pro vás dnes v nabídce e-shopu Gearbest.

Jako první se podíváme na „pecky“ V6, které zájemcům nabízí Bluetooth 5.0 připojení, 6D stereo HD audio, integrovaný mikrofon s technologií CVC6.0, ovládání jediným tlačítkem nebo zhruba 5 hodinovou výdrž. Včetně 300 mAh nabíjecího boxu si je můžete pořídit za 14.99 dolarů. O něco dražší alternativou se pak může stát model V11 s podobným designem, Bluetooth 5.0, certifikací IPX4, pouze 4.8g váhy na sluchátko nebo 3 hodinami výdrže 50 mAh kapacity baterie. K dostání s 500 mAh nabíjecím boxem jen za 20.99 dolarů.

Další si vezmeme na paškál modely kopírující oblíbený design AirDots s „packou“, které obvykle lépe drží v uších. Model A2 nabídne TWS technologii, Bluetooth 5.0 připojení, ergonomický design, integrovaný mikrofon , 40 mAh kapacitu baterie se 4.5 hodinou výdrží a 300 mAh nabíjecí box. Cena je pak pouhých 17.99 dolarů. A jako nejdražší kousek dnes nabídneme zájemcům model W8 TWS s čipem  RTL8763BFR pro Bluetooth 5.0, duální 6 mm dynamické drivery, dotykové ovládání a výdrž na baterii až 6 hodin přehrávání. Nabíjecí box má pak kapacitu 450 mAh a cena celku je 31.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.