Už to máme bohužel černé na bílém, svět se oficiálně zmítá na pokraji pandemie a koronavirus řádí na všech kontinentech. Navíc nám od dnešního dne zavřeli na večer hospody. To člověka donutí pomalu začít probírat lékárničku a s ní spojené šikovné elektronické gadgety. Čínští Xiaomi samozřejmě mají na svědomí celou řadu podobných produktů a dnes vám dva takové nabídneme z Ebay. Konkrétně se jedná o UV sterilizační lampu a šikovný teploměr MiaoMiaoCe.

Začněme právě malou a jednoduše přenosnou UV dezinfekční lampou, která se může stát vaším spolehlivým parťákem v hubení bakterií a všemožných breberek. UV záření spolehlivě likviduje 99.9 % podobné havěti jen za pouhých 10 sekund působení. Jako doplněk standardního úklidu problematických míst nebo předmětů se určitě může hodit. Navíc s rozměry 18 x 10 x 119 mm lampu schováte klidně do kapsy a jednoduše dobijete pomocí USB portu. Na Ebayi najdete tento šikovný přístroj momentálně jen za 19.99 euro.

Další na řadě je šikovný elektronický teploměr Xiaomi MiaoMiaoCe s přehledným 18.8 mm LCD displejem a přesným měřením teploty s odchylkou jen ± 0.1 stupně. Teplotu si jednoduše změříte v ústech nebo v podpaží, takže je vše jednoduché a navíc vám pomůže čas přesně odměřit i zvuková signalizace. Měřící část teploměru je voděodolná a teploměr je napájen knoflíkovou CR1220 80 mAh baterií. Pořídit si ho můžete na Ebay jen za 6,39 euro. A když už budete v těch nákupech, tak by se vám mohly hodit antiseptické čistící ubrousky s alkoholem, box 100 kusů jen za 5.39 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.