Obliba elektrokol a elektro-koloběžek úměrně stoupá se zvyšující se leností populace, takže výhled do budoucna je pro výrobce rozhodně optimistický. I na našich stránkách už jsme na pár podobných kousků poukázali, samozřejmě hlavně pokud se ukázaly ve slevě některého z e-shopů. Dnes pro vás máme další takový model v podobě elektrokola MINIFOX A36, které je k mání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago. Tak se mu podívejme na zoubek blíže.

Elektrokolo MINIFOX A36 se může pochlubit bytelným karbonovým rámem a hlavně skládací konstrukcí, takže není problém ho uložit třeba do kufru od auta. Jde ale o poměrně těžký kousek se 24 kg váhy. Silný 250W zvládne rychlosti až 25 km/h a dojezd je díky solidní 8000 mAh baterii zhruba 25-30 km. Za svoje peníze dostanete také 12-palcová kola, pokročilé tlumiče, dvojitý systém brzd, odstranitelný košík nebo třeba nabíjecí USB port s úchytem pro telefon. Samozřejmostí jsou pak tři režimy jízdy, od plně motorové až po klasický šlapací manuální zážitek.

Na e-shopu Cafago je pak elektrokolo MINIFOX A36 k mání momentálně v bleskových prodejích jen za 428.16 euro a na výběr máte z černo-bílé a rudo-černé barevné kombinace. Navíc je dodávka realizována z německého skladu, takže odpadají veškeré případně celní a daňové doplatky. Tak co myslíte, pokročila už lenost cyklo doby už i u vás na podobný model ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.