Xiaomi má ve svém portfoliu celou řadu šikovných pomocníků do domácnosti a mezi ty nejoblíbenější se řadí i jejich robotické vysavače. Ty se navíc jen za pár let vyvinuly do mnohem univerzálnější a samostatnější podoby, přičemž navíc už dávno nestojí „majlant“. A právě takový je i model VIOMI V2 Pro, který pro vás dnes máme v bleskových prodejích e-shopu Gearbest. Navíc dokonce s bonusem dostupnosti z německého skladu bez dalších doplatků.

Xiaomi VIOMI V2 Pro je robotický vysavač nové generace, který zvládne nejenom vysávání, ale i vytírání podlahy. Dokonce zvládne dělat i obě věci na jeden zápřah, protože k dispozici je i dělená nádržka jak na prach, tak i na vodu. Samozřejmostí pak jsou pokročilé technologie detekce překážek pomocí laseru a LDS radaru,, takže si robot sám najde ideální cestu. Celkem je k dispozici závratných 12 senzorů. Sací výkon 2100Pa také stačí v podstatě na cokoli a vysavač se i sám v případě potřeby vrátí do nabíječky. Třešničkou na dortu už je pak jen pokročilé nastavení a ovládání pomocí aplikace Mi Home.

Na e-shopu Gearbest je pak tento malý robotický zázrak momentálně v bleskových prodejích jen za 359.99 dolarů v černé verzi a samozřejmě v evropské verzi s korektní koncovkou. Jak už jsme zmínili, tak je doručení přímo z německého skladu čili odpadají další případné celní či daňové doplatky. Nastal už čas nechat tedy domácí úklid na robotickém pomocníkovi ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.