Společnost Motorola po dlouhé době připravuje svůj vlajkový telefon. Bude jím Motorola Edge Plus a podle renderovaných obrázků bude mít úplně jiný design než ten, na který jsme u přístrojů Motoroly zvyklí. Navíc si Edge Plus připíše v rámci produkce společnosti jedno prvenství. Bude jím použití trojitého fotoaparátu s primárním 108 Mpix senzorem.

To, že se výrobce přiklonil k použití 108 Mpix senzoru hlásí ve svém tweetu jeden z tipařů. Samozřejmě doplnil i rozlišení dalších dvou snímačů. Ty by měly dostat 16 Mpix a 8 MPix. Mohlo by tedy jít o širokoúhlý objektiv a teleobjektiv. Ovšem tyto informace nejsou zatím potvrzeny. Tipař také tvrdí, a z renderů je to rovněž patrno, že přední selfie kamera bude uložena v malé „díře“ v levém horním rohu displeje. Její rozlišení by mělo být 25 MPix.

Další zajímavosti, pokud tedy renderované obrázky nelžou, bude i zakřivení displeje. Ten je zaoblen podél bočních hran a trochu připomíná „vodopádový“ displej. Obrazovka jako taková by měla mít úhlopříčku 6,67 palce a 90 Hz obnovovací frekvenci. K dalším parametrům modelu Motorola Edge Plus by měl patřit procesor Snapdragon 865, až 12 GB RAM, podpora 5G sítí, 5170 mAh baterie a také 3,5 mm audio jack. Operačním systémem bude Android 10. Termín představení telefonu výrobce zatím neuvedl.