Vylepšení UX designu, chytrá kancelář nebo lepší výkon fotoaparátu a spolehlivější zabezpečení. To je nová éra a vize chytré domácnosti, kterou společnost HONOR už avizovala. Nyní představuje nové rozhraní operačního systému Android 10 s poslední verzí EMUI 10.0 (Magic UI 3.0) dostupné na mobilních telefonech HONOR 20, HONOR 20 PRO, HONOR View20 a HONOR 9X. Nové rozhraní bude dostupné na všech zmíněných mobilních zařízeních od 11. 3. 2020.

Nový UX design s tmavým režimem

Z testování laboratoří Huawei oslovení respondenti uvádí, že vylepšený design a optimální kontrast na pozadí zvyšuje čitelnost a minimalizuje únavu při sledování obrazovky. Navíc sytost barev je vyladěna tak, aby zajišťovala konzistenci mezi normálním a tmavým režimem Android 10.

Vylepšený design podporuje lepší odezvu mobilního telefonu

S novým rozhraním se uživatelé mobilních zařízení mohou těšit na jednoznačně jednodušší a příjemnější ovládání. Po přejetí nahoru (swipe up) pro minimalizování otevřené aplikace, animace v novém rozhraní sleduje trajektorii pro lepší vizuální odezvu a ještě přirozenější zážitek.

Chytrá kancelář díky jednoduššímu sdílení obrazovek

Pro budování ekosystému „1+8+N“, tzv. All-Scenario strategie, je vylepšení rozhraní Magic UI 3.0 jedním z prvních krůčků pro propojování mezi různými elektronickými zařízeními v domácnosti. Jako je např. interakce notebooku s mobilními telefony HONOR View 20, HONOR 20 a HONOR 20 PRO. Zapnutím NFC funkce a Wi-Fi na mobilním telefonu spárujete notebook přes Bluetooth, nasdílíte QR kód, jednoduše přesunete během několika sekund obrázky, fotky nebo soubory, stejně jako velmi jednoduše přehrajete hudbu na různých zařízeních.

Profesionální fotky díky více uživatelsky přátelštějším funkcím

Kromě vylepšení UX designu si navíc můžete přidat filtr přímo při focení. Viditelnější je také možnost zoomu a přepínání mezi jednotlivými režimy focení. Video získalo vylepšení s pomocnou mřížkou, horizontálním režimem nebo časovačem.

Super výkon a posílení bezpečnosti

Poslední verze softwaru na mobilních zařízeních HONOR slibuje konzistentní výdrž napříč celým rozhraním. Všechna mobilní zařízení s updatem Magic UI 3.0 mají vyvinuté vysoce důvěryhodné prostředí operačního systému s certifikací CC EAL5+, mikrojádro dosahuje nejvyšší úrovně zabezpečení certifikované dostupnosti pro všechna zařízení po celém světě.

Citlivé operace jako platby a autorizace běží izolovaně, bezpečným systémem pro zabezpečení proti případnému přerušení nebo krádeži. Přenos dat a sdílení informací mezi zařízeními probíhají vždy se šifrováním pro zajištění bezpečného prostředí a garanci soukromí. Pro zajištění kybernetické bezpečnosti a co nejlepší uživatelský zážitek HONOR startuje novou strategii softwarových vylepšení u spousty produktů pro rok 2020. Už brzy se můžeme těšit na další novinky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.