3D tiskárny značky Creality nejsou na našich stránkách žádnými nováčky a měli jsme možnost jich v nabídkách rozličných e-shopů představit už celou řadu. Jejich popularitě se nelze moc divit, protože se jedná o kvalitní kusy za velmi solidní ceny a to je přesně kategorie na kterou zákazník shánějící domácí tiskárnu slyší. Dnes pro vás premiérově máme lehce upravený a vylepšený model. Je to 3D tiskárna Creality Ender 3X z nabídky e-shopu Tomtop a opět je k dispozici dodání z německého skladu, takže bez nejmenších problémů a doplatků.

Creality Ender 3X vychází v drtivé většině parametrů ze základního modelu Ender 3, takže se opět dočkáme velkých rozměry 220 x 220 x 250 mm tiskové plochy, trysky MK-10, lineárního V-slot uchycení rámu, dvojité ochrany zdroje, navázání tisku při přerušení nebo široké podpora 1.75mm tiskových strun (filamentů) z materiálu jako PLA, ABS nebo TPU.

3D tiskárna Creality Ender 3X

Nová verze pak má výhody údajně tiššího provozu, většího počtu tryskových trubic a hlavně pracovní desky z tvrzeného skla, která má mnoho výhod. A v akci na e-shopu Tomtop je vylepšená 3D tiskárna Creality Ender 3X ve Flash Sale za 178 dolarů a jak už bylo navíc zmíněno, tak přímo z německého skladu, takže žádné starosti s DPH nebo celníky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.