Sluchátka a audio příslušenství a audio doplňky patří dlouhodobě mezi nejprodávanější elektroniku a asi tomu tak ještě dlouho bude. Na výběr máme z nekonečného zástupu značek a modelů, takže si vybere skoro každá. Bezdrátová sluchátka, kabelová sluchátka, špunty, velká „traktoristická“ sluchátka ? Jen si vybrat. Momentálně se ale asi největší popularitě těší malá lehká sluchátka do uší, protože uživatelé chtějí poslouchat hudbu hlavně při sportovních aktivitách nebo za pochodu. A dvoje taková zajímavá  sluchátka Lenovo pro vás dnes máme z nabídky na Ebay.

Jako první tu máme vylepšenou verzi sportovních sluchátek Lenovo HE06 s bezdrátovým připojením, magnetickou sponou na krku nebo ohebnými kabely ze silikonového gelu. Tato in-ear sluchátka používají moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0, nabídnou vysoce kvalitní audio přednes, inteligentní redukci šumu pro vestavěný mikrofon, ovládací tlačítka na kabelu, voděodolnou a potu-odolnou konstrukci nebo až 8 hodin výdrže integrované 80 mAh baterie. K dostání pak jsou v červené nebo zelené barvě na Ebay jen za 23.59 dolarů.

Pokud však neholdujete bezdrátovým sluchátkům, případně chcete ušetřit nějaký ten šesták, tak by se vám třeba mohl líbit model sluchátek  Lenovo HF170. Jde o klasická drátová sluchátka s 3.5 mm audio jackem, takže ideální pro staromilce a většinu audio zařízení. Ochuzeni nebudete o kvalitní zvuk, integrovaný mikrofon, ovládání pomocí jednoho tlačítka, ergonomický design, příjemný TPE materiál nebo odolnost proti vodě a potu. A s cenou pouhých 7.39 dolarů by asi byla škoda se na ně minimálně nepodívat. Která výše prezentovaná sluchátka Lenovo budou pro vás to pravé ořechové ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.