Dostupnost domácích 3D tiskáren už dávno není jen sci-fi snem. Díky nástupu levných čínských kousků si můžete dopřát za pár tisíc něco, co ještě nedávno chtělo vysázet na dřevo malé jmění. K tomu samozřejmě přispívají i DIY (Do It Yourself) tiskárny, které si musíte sestavit a vybalancovat sami. Jednou takovou je i 3D tiskárna Tronxy XY-2 Pro a my pro vás na ni dnes máme akční nabídku z eshopu Cafago.

3D tiskárna Tronxy XY-2 Pro má velmi solidní parametry v kombinaci se slušnou cenou. Nabídne velkou pracovní plochu 255x255x260 mm a podporu široké škály 1,75 mm tiskových filamentů. Hliníkový rám tiskárny má silnou konstrukci a vysokou stabilitu. Vše potřebné při tisku se zobrazuje na 3,5 palcovém barevném a dotykovém displeji, který je velmi snadno ovladatelný. Samozřejmostí je upozornění na nedostatek tiskového vlákna nebo jeho odříznutí.

Tisková hlava této 3D tiskárny má vylepšené chlazení s dvojitým ventilátorem. Ten by měl zajistit vyšší chladící efekt, stabilnější tisk a delší životnost tiskárny samotné. Určitě potěší i podpora microSD karty nebo USB připojení. Rychlost tisku je 20 až 100 mm za sekundu. 3D tiskárnu Tronxy XY-2 Pro můžete nyní pořídit na e-shopu Cafago za solidních 163,07 euro přímo v německém skladu. Připomínáme, že jde o bleskový prodej, který je limitován počtem prodaných kusů.