A jsme opět zpátky s dalšími slevami z portálů Ebay a Aliexpres a dnes dojde jako vždy na zajímavé kousky z kategorie audio a dalších gadgetů. Takže pokud zrovna hledáte nějaká dobrá bezdrátová sportovní sluchátka nebo třeba nový baťůžek, tak se vám dnešní článek určitě bude zamlouvat. Jak sluchátka Lenovo HE05 nebo 3D tiskárna Creality 3D Ender-5 Pro jsou kvalitní produkty a určitě stojí za hřích, takže se určitě na nabídky minimálně mrkněte.

Jako první přijdou na přetřes bezdrátová sluchátka Lenovo HE05 se sportovním designem, ohebným krčním mostem s paměťovou linií a magnetickým úchytem, IP5X certifikací s odolností proti potu a vodě, stabilním Bluetooth 5.0 bezdrátovým připojením, vestavěnou 80 mAh kapacitou baterie slibující až 8 hodin provozu, tlačítka na ovládání zvuku, CVC technologii potlačení ruchů pro integrovaný mikrofon a samozřejmě i solidní zvukový přednes sluchátek samotných. K dispozici jsou v bílé, červené nebo černé barvě a seženete je jen za 9.95 euro třeba na Ebay.

Potom se můžeme podívat na 3D tiskárnu Creality 3D Ender-5 Pro . Ta je k mání jako DIY kit (tedy jako skládačka) a nabídne spoustu solidních funkcí a parametrů. Pracovní tisková plocha u tohoto modelu narostla na 220×220×300 milimetrů s přesností tisku tisku ±0,1 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun. Použít tedy k tisku můžete materiál PLA nebo například uhlíkové vlákno. K dalším parametrům patří lineární V-slot uchycení rámu, dvojitá ochrana zdroje nebo navázání tisku při přerušení. Minimální rychlost tisku je 60 mm/s a maximální pak 180 mm/s. K dostání je třeba na českém skladu Aliexpressu jen za 333,47 euro s kupónem EN5PLUS10.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.