Telefony OnePlus patří k tomu nejlepšímu, co můžete na současném trhu s telefony pořídit. Za dobu své existence si firma vybudovala skvělou pověst a solidní základu věrných fanoušků. Ti už v současné době pomalu vyhlíží novou generaci vlajkových lodí značky, ale přece jen ty jsou ještě chvíli vzdálené. Do té doby se musí spokojit se současnými vlajkovými modely, které jsou navíc často k sehnání v zajímavých slevových akcích. Jako je třeba dnešní nabídka OnePlus 7T Pro z e-shopu Gearbest.

OnePlus 7T Pro je opravdu nekompromisním modelem a uspokojí i velmi náročného uživatele. Ten dostane do rukou telefon s 6,67-palcovým zakřiveným AMOLED displejem, který má rozlišení 3120 x 1440 pixelů a hlavně i vyšší 90 Hz obnovovací frekvenci nebo podporu HDR10+. Uvnitř pak najde procesor Snapdragon 855 Plus spolu s 8 GB RAM a 256 GB vnitřní rychlé UFS 3.0 paměti, takže o výkon bude postaráno. Zkrátka nepřijde ani s fotoaparáty, kombinace 48 Mpix + 8 Mpix + 16 Mpix pro zadní a 16 Mpix pro selfie kamerku určitě nezklame. Potěší i 4085 mAh baterie se super rychlým novým nabíjení Warp Charge 30T (5V/6A). NFC čip nebo výborný Oxygen OS s Androidem 10.

Na OnePlus 7T Pro se jen velmi těžko hledají nějaké mouchy, i když hnidopich by možná vytkl absenci bezdrátového nabíjení. Veškeré připomínky ale velmi rychle vymizí při pohledu na cenu tohoto špičkového kousku. Na e-shopu Gearbest je totiž stylová modrá verze momentálně k dispozici jen za 649.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.