Před pár měsíci jsme se od šikulů značky Honor dočkali chytrých hodinek MagicWatch 2, které jsou velmi povedenou levnější alternativou Huawei Watch GT2 od mateřského Huawei. Ostatně i Zbyněk je v naší recenzi vychválil, takže jde rozhodně o skvělou koupi. A tu pro vás dnes ještě vylepšíme, protože máme k dispozici malý počet kusů slevových kupónů z e-shopu Gearbest, které srazí cenu až na velmi zajímavou částku. Ale nejdříve se pojďme na hodinky podívat trochu podrobněji.

Honor MagicWatch 2 nabídnou 1.39-palcový kruhový AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů a průměrem 46 mm. Jsou také vybaveny novými optickými senzory Huawei TruSeen 3.5 včetně přesného měření tepu, spánkových rytmů, okysličení krve, ušlých kroků a celkem 14 sportovních režimů. Ke sportovnímu vyžití se samozřejmě hodí i vestavěný GPS + Glonass čip, stejně jako 5ATM voděodolnost. Všemu pak vládne nový procesor Kirin A1 spolu se 4 GB vnitřní paměti a Bluetooth 5.1 připojením. Velmi pozitivní je i výdrž 455 mAh baterie, která by s trochou dobré vůle měla stačit i na dva týdny provozu.

V nabídce na Gearbestu je pak černá varianta chytrých hodinek Honor MagicWatch 2 k mání jen za 149.99 dolarů, tedy v případě, že využijete náš speciální slevový kupón H4410AAE75DEB000. Ten by měl platit pro prvních 100 kusů, ale v případě zájmu bychom doporučovali rychlou reakci, protože určitě nevydrží dlouho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.