Ceny značky mobilních telefonů HONOR v březnu dál padají. Oblíbený brand nejen pro mladou generaci na celý březen zlevňuje zástupce populární HONOR 20 series, HONOR 20 Lite. Telefon nabízí hned trojitou porci zážitků s trojitým fotoaparátem s umělou inteligencí a 32 Mpx fotoaparátem pro selfie fotografie.

Vhod u HONOR 20 Lite přijde i možnost nočního focení nebo krásný HONOR FullView displej. Designoví nadšenci ocení unikátní skleněná záda telefonu. Zajímavá je i funkce portrétní fotografie. Automaticky upravuje tón pleti, odstraní akné či kruhy pod očima nebo lesk pleti, zeštíhlí obličej a vybělí zuby.

Úložiště telefonu lze pomocí microSD karty rozšířit až na 128 GB. Zážitek z oblíbených her i používání aplikací optimalizuje čipset 12 nm Kirin 710. O novou úroveň herních zážitků se stará revoluční turbo technologie pro rychlejší zpracování grafiky GPU Turbo 2.0, která až dramaticky zlepšuje efektivitu zpracování obrazu, a přináší tak příjemný herní zážitek z hraní her na celé obrazovce.

Bezrámečkový 6,21″ displej s vysokým rozlišením 2340p x 1080p FHD+ a kapkovitým vykrojením je k tělu telefonu v poměru více než 90 %, přesto ale padne velmi dobře do ruky. Displej navíc přináší novou generaci režimu šetrného pro lidský zrak, který prošel certifikací TÜV Rheinland.

Slevy u všech prodejců

Celý březen HONOR 20 Lite koupíte u všech oficiálních prodejců za parádní cenu 4 990 Kč, namísto původních 6 999 Kč. Na výběr je v barvách Midnight Black nebo krásně vyvedený Phantom Blue nebo Phantom Red.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.