Jeden ze skokanů loňského roku na mobilním trhu je určitě značka Realme a tento odštěpek mateřského Oppo si na nás chystá další představovačku už na 5. března. Na ní budou hlavními hvězdami náhrady velmi úspěšných modelů Realme 5 a 5 Pro v podobě Realme 6 a 6 Pro, ale nebudou jedinými nově představenými produkty. Firma nám totiž po vzoru konkurence předvede i vlastní chytrý náramek Realme Band a dnes se také pochlubili jeho vzhledem a některými parametry.

Jedná se o oficiální informace z indického zastoupení značky, takže žádné spekulace a dohady. Realme Band tak bude určitě mít poměrně velký barevný displej a podle obrázků se na něj vejde docela dost textu v notifikacích. Samozřejmostí je v dnešní době sledování srdečního tepu, spánkových režimů a sportovních výkonů, takže ani zde žádné překvapení. Indické kořeny náramek nezapře při pohledu na podporované sporty, mezi kterými nechybí ani kriket. Což ale určitě potěší i oba dva fanoušky tohoto sportu u nás.

This slideshow requires JavaScript.

Náramek bude disponovat i odolnou certifikaci IP68 a k jeho nabíjení nebudete potřebovat žádné kabely, protože ho přímo zapíchnete do standardního USB-A portu. Šikovné řešení nabíjecího problému. Zákazník bude mít na výběr hned trojici barevných variant náramku (černá, žlutá, olivově zelená) a do prodeje by se alespoň na indickém trhu měl dostat okamžitě po představení 5. března. Globální datum dostupnosti ani cena zatím zveřejněny nebyly, takže si musíme ještě pár dní počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.