Huawei představil další stupeň revolučního skládacího telefonu HUAWEI Mate X. Je jím HUAWEI Mate Xs, který je plný nejnovější technologie Huawei. Je považován za nejmodernější zařízení Huawei s Kirin 990 5G SoC a vylepšeným designem Falcon Wing, který poskytuje silný výkon a bezproblémový uživatelský zážitek v režimech smartphone a tablet.

Možnosti skládacího displeje

HUAWEI Mate Xs poskytuje skutečný zážitek s 8 palcovým FullView sklopným displejem, což umožňuje nový design mechanického závěsu. Design Falcon Wing, který byl poprvé nasazen na HUAWEI Mate X, obsahuje více než 100 vzájemně propojených částí, které pracují v dokonalé harmonii, aby posílily displej a zároveň poskytovaly plynulý uživatelský zážitek ve dvou režimech. Závěs vyrobený z tekutého kovu na bázi zirkonia je mnohem trvanlivější, což umožňuje rozložení telefonu na plných 180 stupňů.

HUAWEI Mate Xs je vybaven flexibilním displejem s inovativní dvouvrstvou polymerní strukturou. Skládací displej je vyroben pomocí průkopnické techniky Huawei, která přilepuje dvě vrstvy leteckého polyamidu s opticky čirým lepidlem. Tento jedinečný materiál umožňuje displeji dosáhnout vynikající kvality obrazu, sytosti barev a jasu při zachování vysokého stupně trvanlivosti.

Hlavní obrazovka má 6,6 palce a sekundární obrazovka 6,38 palce. Při rozložení se stává 8 palcovým tabletem, který poskytuje zážitek ze sledování v nesčetných pracovních a herních scénářích. Jedinečný chladicí systém Flying Fish Fin využívá flexibilní grafen s mikroskopickými štěrbinami, které mu umožňují skládat se spolu se zařízením a pokrývat celou plochu povrchu pro rovnoměrné a efektivní chlazení.

Kvalitní 5G připojení

Použitý procesor Kirin 990 5G SoC obsahuje integrovaný 5G modem, který mu umožňuje současně poskytovat silný výkon i 5G připojení s lepší účinností a nižším tepelným výkonem. Podporuje 2G, 3G, 4G, stejně jako 5G NSA a SA. SoC podporuje plné spektrum 5G a duální pohotovostní režim Dual SIM 5G + 4G a zajišťuje tak bezstarostné cestování.

Fotoaparáty

HUAWEI Mate Xs je vybaven vlajkovým systémem fotoaparátů. Systém SuperSensing Leica Quad Camera, uspořádaný do svislého pole podél postranního panelu, je osazen hlavní kamerou 40 MP (širokoúhlý, f/1.8), 16 MP ultra širokoúhlým fotoaparátem (f/2.2), 8 MP teleobjektivem (f/2.4, OIS) a 3D snímačem hloubky. Systém podporuje kombinaci OIS a AI Image Stabilization pro velmi stabilní snímky a až 30x hybridní zoom. Jako systém pro všechny scénáře podporuje také ISO 204800 pro snímání fotografií v prostředí se slabým světlem.

V kategorii selfie umožňuje uživateli plně využívat systém čtyř kamer, který by tradičně využíval pouze snímky pořízené zezadu zařízení. Převrácením smartphonu mohou spotřebitelé jednoduše použít sekundární obrazovku pro pořizování selfie. Portréty jsou navíc ještě interaktivnější, což umožňuje fotografovi a focenému pracovat unisono na vytváření krásných snímků.

Huawei AppGallery

Telefon je jedním z prvních zařízení Huawei, které bude spuštěno s přepracovanou HUAWEI AppGallery, oficiální platformou pro distribuci aplikací Huawei. HUAWEI AppGallery otevírá dveře světu kvalitních globálních aplikací, které využívají jedinečných možností zařízení Huawei, jako je HiAI a jedinečné možnosti připojení, médií, systémů a zabezpečení, a také oblíbených aplikací.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.