Čínští Xiaomi produkují opravdu obří škálu všemožných produktů a pod jejich menších značek v ekosystému pokrývají široké spektrum zboží. A často se jedná o lehce obskurní nebo neobvyklé kousky o kterých je radost psát, protože každá kuriozita prostě potěší. Předevčírem jsme vám servírovali jednu slevu na právě takovou kuriozitku v podobě sterilizační UV lampy Xiaomi Xiaoda a dnes máme jako odpověď ještě o něco levnější nabídku od konkurence z e-shopu Tomtop.

Takže se pojďme na UV sterilizační lampu Xiaomi Xiaoda na hubení bakterií a všelijakých breberek podívat o něco blíže. Tato UV lampa zvládne na malém prostoru vyhubit bakterie, viry a dezinfikovat vše k vaší spokojenosti. Jen za 30 minut provozu by měla vyhubit 99.9 % bakterií, díky dvojitému UV + ozón sterilizačnímu systému. Integrovaná 700 mAh baterie také něco vydrží a lampu jednoduše dobijete pomocí micro-USB portu. Může se tak jednat o vhodný doplněk domácnosti pro každého extra opatrného jedince se strachem z breberek.

Na e-shopu Tomtop tuto UV sterilizační lampu Xiaomi Xiaoda seženete jen 18.69 dolarů a na výběr máte opět z bílé nebo černé barevné verze. Doručení je z Číny, ale s cenou se ještě vejdete do bezcelního a bezdoplatkového limitu. Na koronavirus asi fungovat nebude, ale se spoustou těch normálních si poradí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.