Pokud by vše probíhalo dle původních plánů, tak bychom v těchto dnes byli v tom nejlepším ohledně veletrhu MWC 2020 v Barceloně. Ale jak známo koronavirus zaúřadoval a největší mobilní událost roku tak byla dopředu kompletně zrušena. Což se samozřejmě nemile dotklo mnoha výrobců, kteří právě na této scéně plánovali oficiální představení svých nových modelů a nově tak musejí improvizovat. Ale samotný tým MWC 2020 nezůstal zcela bez práce a dnes tak čistě online vyhlásili cenu za nejlepší telefon (neexistujícího) veletrhu MWC 2020. Zajímavé.

A kdopak, že se to stal vítězem této ceny ? Nejlepším telefonem se podle širokého panelu porotců stal starý známý OnePlus 7T Pro. Porota nešetřila v hodnocení superlativy a doslova prohlásili následující. „Z technologického pohledu se jedná skoro o nepřekonatelný kousek, se zcela špičkovým procesorem, super-rychlým nabíjením a excelentním softwarem. Jedná se o vyvážený telefon bez slabin za velmi příznivou cenu a firma si zaslouží obdiv i za velmi úspěšnou marketingovou strategii“. Silná slova a potvrzení velmi úspěšného roku OnePlus.

Za pozornost stojí zejména chvála marketingové strategie, protože OnePlus ještě donedávna patřili ke společnostem s minimálními investicemi do reklamy. Kvalitní zboží se prostě prodává (skoro) samo. Znalce potěšila i zmínka o pravděpodobně nejlepší verzi upraveného Androidu v podobě OxygenOS. Samozřejmě OnePlus 7T Pro patří k vlajkovým lodím loňského roku a pozornost se tak už pomalu upíná na jeho nástupce. A pokud firma dle předpokladů ještě zlepší fotoaparát a možná přinese i certifikaci IP68 nebo bezdrátové nabíjení, tak se máme opravdu na co těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.