Není tajemstvím, že společnost Lenovo hrdě vstupuje do segmentu herních telefonů. Jejich prvním počinem by měl být model Lenovo Legion. Společnost na chystaný herní telefon už nějakou dobu upozorňuje teasery, které vydává na čínské síti. Výrobce chválou nešetří a dokonce tvrdí, že chystaný herní přístroj je schopen v Antutu dosáhnout na skóre více než 600 000 bodů. A pokud je to pravda, je to velmi slušný výkon, který podal procesor Snapdragon 865.

O dalších parametrech Lenovo Legion se toho zatím až tak moc neví, ale výrobce už opět přispěchal s další upoutávkou. Ta pro změnu avizuje technologii rychlého nabíjení. Nápis v jazyce rozsypaného čaje se na plakátku ptá: „Je 55 W opravdu dost?“. Mohlo by to tedy tak trochu vypadat, že se Lenovo naváží do telefonu iQOO 3, který má podporu rychlého 55 W nabíjení.

Jestli je naše dedukce o rychlém nabíjení správná, mohl by Lenovo Legion dostat rychlé nabíjení s výkonem vyšším než je 55 W. S rychlým nabíjením souvisí i další nápis na teaseru. Ten pro změnu chce po fanoušcích aby si tipli na kolik procent bude baterie chystaného telefonu nabita za 15 minut a jak dlouho bude trvat nabití na 100%. Zatím nejrychlejší nabíjení, které je komerčně dostupné, má výstupní výkon 65 W. Měl by je podporovat například i herní Black Shark 3, který bude letos vydán. Dostane tedy i herní Legion nabíjení s tímto výkonem, když 55 W se jim nezdá dost? V této chvíli těžko odhadovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.