Často píšeme o vlajkových lodích na poli smartphonů, které se brzy dostanou na trh. Mezi nimi jsme nejčastěji zmiňovali řadu Xiaomi Mi 10, Redmi K30 Pro, Huawei P40, iQOO 3 a několik dalších modelů. Větší pozornost je teď ale soustředěna na telefony OnePlus 8, zejména na variantu OnePlus 8 Pro 5G. Jeho datum představení se totiž blíží. Dá se čekat, že zvěsti okolo této série budou přibývat větší rychlostí, než bylo dosud zvykem.

Před několika dny AnTuTu odhalilo snímek obrazovky, který se tváří jako stránka „O telefonu“ OnePlus 8 Pro 5G. Když se na to podíváme blíže, budeme moudřejší ohledně mnoha specifikací tohoto chystaného modelu.

OnePlus 8 PRO 5G

Jak se očekává, model OnePlus 8 Pro 5G HD2023 bude vybaven chipsetem Snapdragon 865 5G. Ten by měl být dále spárován s 12GB RAM + 256GB ROM interní paměti.

Dalším tahákem tohoto telefonu bude displej o velikosti 6,65 palce a 120 Hz obnovovací frekvencí. A samozřejmě bude mobil vybaven parádní kombinací fotografických senzorů: 64 MP + 20 MP širokoúhlý + 12 MP teleobjektiv.

Na uniklém screenshotu si také můžeme všimnout designu displeje OP 8 Pro 5G. Není pak překvapením, že je telefon přijde s předinstalovaným systémem Android 10.

Pravost těchto informací je samozřejmě ještě nepotvrzena z oficiálních zdrojů. Ale minimálně část fotografických parametrů jde téměř v ruce s tím, co jsme již slyšeli dříve.

V případě OP 8 Pro 5G doufáme, že jej výrobce vybaví i velkou baterií s rychlým nabíjením. Ideálně více než 50 W. Pokud se tak nestane, mohl by zaostávat za ostatními vlajkovými smartphony na trhu. A jak jej vidíte vy? Bude to váš další telefon? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.