Značka Honor uvedla prostřednictvím online prezentace zcela novou strategii All-scenario IoT produktů. Jde o inteligentní a integrovaný ekosystém zahrnující HONOR 9X PRO, HONOR View 30 PRO s Huawei AppGallery, jedním ze tří světově nejpoužívanějších nástrojů na stáhnutí a nákup aplikací, HONOR MagicBook, nová vylepšení pro chytré hodinky HONOR MagicWatch 2 a fitness bezdrátová sluchátka HONOR Magic Earbuds.

„Naše unikátní portfolio chytrých a technologicky špičkových produktů expanduje v celý ekosystém IoT chytré domácnosti Smart Life a poskytuje našim zákazníkům neuvěřitelný zážitek napříč různými zařízeními, ať jsou kdekoli,“ řekl George Zhao, globální prezident značky HONOR. „Podle průzkumu agentury Canalys 41 % z oslovených respondentů má více než jedno chytré zařízení v práci a toto číslo narůstá až na 68 %, pokud jsou doma. Od telefonů přes chytré hodinky nebo sluchátka až po notebooky nebo osobní audio zařízení, HONOR je nyní silně rostoucí brand v digitálním segmentu po celém světě.“

Honor 9X Pro

Telefon je vybaven vestavěným 7nm 810 AI Kirin čipsetem, 48 Mpx trojitým fotoaparátem a 6,59“ FullView bezrámečkovým displejem. Přístroj výrazně vylepšuje uživatelský zážitek napříč výkonem, kapacitou na hraní her a pořizováním fotek. Kirin 810 AI čipset běží na zbrusu nové naprogramované architektuře pro více složitější a různorodé aplikace s použitím umělé inteligence. Navíc GPU je updgradováno na více uzpůsobený systém Mali-G52, což umožňuje Kirin Gaming+ funkci, která poskytuje příjemnější herní zážitek, i díky systému chlazení Liquid Cooling, který umožní dlouhé hraní her.

Díky Huawei AppGallery má telefon přístup k širokému výběru mobilních aplikací napříč kategoriemi zdraví & fitness, zábava, hudba nebo fotografování. Se zabezpečenou platformou mohou uživatelé snadno a spolehlivě instalovat aplikace pro každodenní využití. Telefon bude dostupný ve Francii, Německu, Holandsku, Egyptě, Spojených arabských emirátech, Malajsii od března 2020 za doporučenou prodejní cenu 249 euro.

Honor View 30 Pro

Přístroj s inovativní 5G technologií je vyzbrojený posledním čipsetem Kirign 990. Telefon zaručuje zážitek v chytré domácnosti, při cestování nebo hraní her. Trojitý SuperSensing fotoaparát je tvořený 40 Mpx Sony IMX600 hlavní kamerou, 12 Mpx super širokoúhlou kamerou s úžasným fotografickým spektrem, 12 Mpx kinematografickými čočkami a je podporovaný kastomizovaným senzorem 16:9 k vytvoření fotek a videí v kinematografické kvalitě. Velmi očekávaný HONOR View 30 se do prodeje dostane už brzy, prvním trhem v Evropě bude Rusko.

Honor MagicBook 14/15

Série HONOR MagicBook, tedy MagicBook 14 a MagicBook 15, je vůbec první řadou produktů značky v kategorii počítačů. Dostupný v barevných provedení Space Gray a Mystic Silver. Laptop se chlubí kompaktním a tenkým designem a lehkou váhou. Určený pro mladou generaci je model MagicBook 14, který vydrží až 10 hodin na jedno nabití, s kompatibilitou nabíječky typu C a rychlo nabíjením 65 W. Disponuje širokoúhlým displejem a vysokým poměrem obrazovky k tělu notebooku, výkonným jádrem pro ultra rychlý výkon a vylepšenou grafikou, stejně jako propojením s mobilními telefony HONOR.

Série přichází s vyskakovací kamerou, která je diskrétně schovaná uprostřed klávesnice. Uživatelé mohou jednoduše zmáčknout tlačítko v klávesnici a kamera vyskočí. To umožňuje unikátní zabezpečující systém proti vzdálenému přístupu a sledování. Navíc má laptop i snímač otisků prstů, který zaručuje více bezpečný a jednoduchý přístup do počítače. Laptop MagicBook 14/15 (256 GB) bude dostupný ve Velké Británii, Německu, Francii, České republice a dalších zemích přibližně na konci března za doporučenou prodejní cenu 599 euro.

Honor MagicWatch 2

HONOR představil také novou sérii řemínků EasyFit, navrženou exkluzivně pro HONOR MagicWatch 2. Dostupná bude ve 2 velikostech, 46 mm a 42 mm. S osmi novými barevnými provedeními a různými materiály řemínků včetně materiálu fluoroelastomer (hypoalergenní, ekologicky vyrobený materiál) a vysoce kvalitní italskou kůží si můžete hodinky přizpůsobit na míru podle nálady nebo příležitosti. V šesti barvách s materiálem fluoroelastomer včetně Daylight Yellow, Olive Green, Reef Blue, Sky Blue, Lilac Purple a Camellia Pink a také 2 barvách pro kožený pásek, Wonderland Green a Wizard Purple. Série EasyFit bude globálně dostupná za doporučenou prodejní cenu 35,9 euro.

Honor Magic Earbuds

Byla představena i HONOR Magic Earbuds, dokonalá bezdrátová sluchátka pro fanoušky fitness, která kombinují technologii Hybrid Active Noise Cancelling s bezpečným tréninkem během jakéhokoliv cvičení. Vestavěný trojitý mikrofon se přizpůsobuje při potlačování vnějších zvuků a ruchů, což zaručuje exceletní kvalitu při telefonování. Navíc vestavěná 10mm jednotka měniče zaručí mimořádnou kvalitu basů pro všechny, kdo si rádi a často přehrávají hudbu. HONOR Magic Earbus v barevném provedení Pearl White a Robin Egg Blue budou dostupné globálně od dubna 2020 za doporučenou prodejní cenu 129 euro.