Jarní slevy už se k nám poklusem blíží ze všech stran od všech možných obchodů a prodejců. Ostatně jaro vždy svádí k výraznější nákupní horečce a utrácení nabytého kapitálu. A třeba vás dnes můžeme k něčemu podobnému lehce inspirovat, protože máme doporučení na dva zlevněné zajímavé produkty, jeden z Ebay a jeden z Aliexpressu. A ať už hovoříme o 3D tiskárně TWO TREES BLUER nebo UV lampě Xiaomi Xiaoda, tak jsou samozřejmě k mání za zajímavé ceny.

Jako první se podíváme na domácí 3D tiskárnu TWO TREES BLUER, která nabízí velmi solidní parametry v kombinaci se slušnou cenu. Získáte s ní třeba maximální tiskovou plochu 235*235*280 mm, inteligentní vyrovnání desky se speciální pružinou, vysokou kvalitu tisku bez přechodových linií, dvojici turbo větráků, velmi tichý provoz, kovovou trysku, 3.5-palcový HD dotykový displej k ovládání, funkci navázání tisku, automatickou detekci tiskové struny a spoustu dalších vychytávek. A pořídit si ji můžete jen za 183.70 euro přímo z českého skladu Aliexpressu.

xiaoda

A co takhle UV sterilizační lampu Xiaomi Xiaoda na hubení bakterií a všelijakých breberek ? Tato UV lampa zvládne na malém prostoru vyhubit bakterie, viry a dezinfikovat vše k vaší spokojenosti. Jen za 30 minut provozu by měla vyhubit 99.9 % bakterií, díky dvojitému UV + ozón sterilizačnímu systému. Integrovaná 700 mAh baterie také něco vydrží a lampu jednoduše dobijete pomocí micro-USB portu. K dostání je UV lampa Xiaodo v bílé nebo čené verzi a na Ebayi stojí jen 18.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.