Jaro už je definitivně za dveřmi a šance na únorový sníh a pořádnou zimu je pro většinu lokalit u nás skoro nulová. Ano klidně se můžeme dočkat nějaké té vichřice, ale pomalu už také v jarním hávu. A s jarní tématikou vždy samozřejmě souvisí výprodeje a slevové akce, které se nevyhýbají ani online obchodům. My tak pro vás dnes máme až 45 % slevy na softwarové klíče z obchodu Keysworlds, takže proč si nevybavit počítač za pár peněz.

Jako první začneme hned tím nejlepším a tím je právě slevový kupón na 45 % slevu v podobě KWS45, který můžete uplatnit na následující trojici produktů. Kromě poslední verze kancelářského balíku od Microsoftu ve slevách najdete také i výhodné balíčky.

A jarní slevy pak doplní i jen o něco menší slevový kupón KWNY35 na stále velmi solidních 35 %. A v této nabídce najdeme všechny klasické softwarové hity od Microsoftu, takže vzhůru na to :

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.