Firma Mobvoi, která je zajímavá například uzavřeným strategickým partnerstvím přímo s Googlem, je zodpovědná za řadu chytrých hodinek TicWatch a z jejich dílny jsme se včera dočkali nového modelu. A TicWatch Pro 2020 toho může oproti základnímu modelu nabídnout o hodně více, včetně větší porce paměti a hlavně certifikace vojenským standardem 810G. Což dělá z odolných hodinek ještě odolnější a určitě tak mohou ledaskoho zaujmout.

TicWatch Pro 2020 zaujme i použitím dvou displejů, hlavní 1,39-palcový AMOLED s rozlišením 400 x 400 pixelů doplní sekundární úsporný FSTN LCD. Což se pozitivně projeví na výdrži 415 mAh kapacity baterie a tvůrci slibují až 30 dní, i když jen v úsporném režimu. Uvnitř pak najdeme procesor Qualcomm Snapdragone Wear 2100 s 1 GB RAM a 4 GB vnitřní paměti. Systémem je Wear OS, takže oficiální platforma Googlu, přičemž hodinky maji GPS, Bluetooth, Wi-Fi, senzor pro měření srdečního tepu a dokonce i NFC čip pro bezkontaktní platby Google Pay.

Odolnost je pak zaručena kromě zmíněného vojenského standardu i klasickou certifikací IP68, hodinky tak jsou vodotěsné a vydrží i extrémní teploty a spoustu dalších věcí. Jedná se tak o velice zajímavé hodinky s velmi hezkým designem a vzhledem k vybavení není cena ani nijak extrémně vysoká. Podle anglické pobočky obchodu Mobvoi jsou už dokonce v Evropě přímo dostupné s cenou 223 liber, tedy něco pod 7 tisíc korun. Jak se líbí Vám ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.