Sluchátka asi vždy budou patřit mezi nejprodávanější doplňkovou elektroniku vůbec a díky čínským firmách máme možnost obřího výběru za velmi nízké ceny. A protože čínský gigant Huawei/Honor už také fušuje do řemesla audio expertům, tak pro vás dnes máme sluchátka z jejich produkce Honor AM115 v bílém provedení. A navrch ještě přihodíme levnou nabídku na zajímavý krční masážní strojek Xiaomi Jeeback G2, obojí k mání z nabídky na Ebay.

Sluchátka Honor AM115 jsou stylové stereo pecky s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz pro solidní zvuk a díky zabudovanému mikrofonu s citlivostí -42 dB poslouží dobře i jako headset. Kabel ke sluchátkům je dlouhý 1.2 metru a najdete na něm i dálkové ovládání a samozřejmě i klasický 3.5 mm audio jack. Konstrukce samotných pecek je pak ergonomická a neměly by vás tak  po chvíli bolet uši, což je nešvar celé řady (nejen) levných sluchátek. A levná tyhle sluchátka rozhodně jsou, protože si je můžete pořídit jen za 5.79 euro.

Xiaomi Jeeback G2 je specializovaný krční masážní přístroj, který je designován právě pro úlevu s podobnými problémy a může nabídnout tři masážní hlavice z nerezové oceli. V těch jsou i elektrody k vyhřívání kůže na 42°C a díky zakřivenému „L-designu“ a váze pouhých 190 g nebude problém si přístroj pohodlně nasadit. Vestavěná 1400 mAh baterie by měla vystačit až na 4 hodiny provozu, takže chvíli určitě bez dobíjení vydrží. Pokud tedy toužíte po lehce futuristickém masážním gadgetu pro vaše ztuhlé krční svaly, tak s tímhle kouskem určitě nesáhnete vedle. A může být váš jen za 45.49 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.