Drony se za pár let dostaly z pozice drahého koníčku pro několik vyvolených do absolutního mainstreamu a momentálně je má doma polovina populace. Brzy však dopadnou i naše letecké nadšence první reálné regulace a bude nutné si své miláčky zaregistrovat, případně skládat zkoušky. Z těchto omezení budou vyjmuty mini drony do vzletové váhy 250 g a právě jeden takový pro vás máme dnes z nabídky e-shopu Tomtop. I když z povinnosti registrace vyjmuti s největší pravděpodobností nebudete, protože ta se bude vztahovat i na drony schopné záznamu ve FullHD (některé zdroje uvádí dokonce i HD). Dron KK8 Mini je navíc k mání ve slevové akci opravdu jen za hubičku.

KK8 Mini je miniaturní skládací dron, který nebudete mít problém nosit třeba i v kapse. Navzdory svým titěrným rozměrům je vybaven nadprůměrně a za ty peníze určitě překvapí. Může totiž nabídnout třeba FullHD kamerku s úhlem záběru 120°, 6-osý gyroskop, zhruba 100 m dosahu ovládání a hlavně udávaných krásných 15 minut letového času. Dron zvládne fotit i v reakci na gesta, podporuje vzlet a přistání pomocí jednoho tlačítka a umí i plánovat trasu v mobilní aplikaci. Navíc v balení dostanete i dálkové ovládání s malými joysticky a úchytem na telefon. Slušné na podobného „prcka“, že ?

Nejedná se navíc o žádnou drahou kratochvíli, protože je dron momentálně v nabídce bleskových prodejů e-shopu Tomtop jen za 27.29 dolarů. V ceně dostanete i nějaké to extra příslušenství jako náhradní vrtulky nebo ochranné oblouky a o dálkovém ovládání již byla řeč. Takže pokud si chcete pořídit malý slušně vybavený skládací dron do kapsy, pak tenhle kousek není špatnou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.