Hodnocení recenzenta

Model Note 10 je výborně zpracovaný telefon s nadstandardní foto výbavou v dané cenové kategorie. Jako první na trhu má 108 Mpx kameru, díky které dokáže zachytit hodně detailů ve fotografii. Jediné, co mně zklamalo, je kvalita displeje.

9
x/10

Inovace v oblasti mobilních telefonů probíhají v dnešní době poměrně hodně pomalu. Alespoň z mého pohledu se kromě ohebného displeje nic zásadního za poslední roky nezměnilo. I proto se výrobci snaží vylepšovat stávající řešení a tak se na těle vašeho telefonu může objevit hned pět fotoaparátů.  Nebo podobný design jako u jiných výrobců. Jak je na tom jeden z telefonů společnosti Xiaomi napoví video recenze Xiaomi Note 10.

Model Note 10 je jedním z top telefonů značky Xiaomi a mne jako příznivce této značky hodně potěšilo zpracování těla přístroje a zejména kvalita fotografických výstupů zadních kamer. Selfie kameře, snad kromě chybějící stabilizace u videa, nemůžu taky nic vytknout.

Co vše tenhle zajímavý kousek dokáže si řekneme v krátké video recenzi. Za zapůjčení děkujeme xiaomi-czech.cz a naše další videa najdete po kliknutí na banner na konci článku.

 

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.