Nubia se chystá na představení nového herního smartphonu s názvem Nubia Red Magic 5G. Už víme, že to bude skutečné monstrum poháněné Snapdragonem 865 SoC. Nubia Red Magic 5G se bude dále chlubit displejem s vysokým rozlišením, obnovovací frekvencí 144 Hz a konektivitou 5G v duálním režimu. Všechny verze nového herního smartphonu budou standardně dodávány s paměťovými moduly Samsung LPDDR5 RAM. Tento model měl být původně představen na MWC 2020. Po zrušení této události, ale zatím nové datum nebylo společností oznámeno. Nově se tento telefon objevil v benchmarkovací databázi GeekBench, díky čemuž známe další podrobnosti.

Nubia Red Magic 5G nebude nic jiného než monstrum!

Výsledky Nubia Red Magic 5G v GeekBench ukázaly v singlecore testu 934 bodů, zatímco v multicore testu bodů 3444. Tento smartphone bude dodáván se 12 GB LPDDR5 pamětmi a displejem Visionox FHD+ 144 Hz. Stojí za zmínku, že Ni Fei (CEO Nubie) dříve potvrdil na Weibo, že herní telefon Red Magic 5G bude mít také 16 GB LPDDR5 verzi. Tento smartphone bude dále vybaven Snapdragon 865 + X55M, 256 GB ROM, systémem Android 10 a vzduchem chlazeným řešením rychlého nabíjení.

Nubia Red Magic 5G

LPDDR5 rychlost přenosu je 5 500 megabitů za sekundu (Mb / s), 12GB modul LPDDR5 je přibližně 1,3krát rychlejší než předchozí mobilní paměť. LPDDR4X s rychlostí 4255 Mb / s. Společnost Samsung však uvádí, že její moduly LPDDR5 mohou nabídnout až 50% zlepšení výkonu oproti LPDDR4X. A jejich moduly mohou dosáhnout přenosové rychlosti až 6400 Mb / s.

Když se vrátíme k Red Magic 5G, tak je jasné, že toto zařízení bude monstrem, pokud jde o možnosti multitaskingu. Smartphone bude pro jistotu vybaven i fyzickým chladičem, který udrží vše v ideálních teplotách během herních seancí a rychlých dobíjení. A co si myslíte vy o nadcházejícím Red Magic 5G? Podělte se s námi v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.