Moderní chytrá domácnost je určitě sen nejednoho geeka a technologického nadšence, i když v našich končinách se její použitelnost lehce snižuje kvůli nutnosti hlasového ovládání v jazyce Shakespearově a ne v naší mateřštině. Ale třeba už brzy. Každopádně dnes pro vás máme jeden ze základních stavebních dílků podobného projektu a tím je „noname“ chytrá zásuvka z nabídky e-shopu Cafago. Samozřejmě za lepší cenu než obvykle, díky probíhajícím bleskovým prodejům.

Chytrá zásuvka od nejoblíbenějšího čínského výrobce NoName je připojena samozřejmě pomocí domácí Wi-Fi sítě a podporuje plně platformy jako jsou Amazon Alexa nebo Google Home. Díky ní máte možnost na dálku zapínat/vypínat elektrické spotřebiče v ní zapojené a dále také přesně definovat a plánovat jejich časové využití. Takže třeba není problém si nastavit zapnutí zvlhčovače vzduchu přesně na desátou hodinu ranní a vypnutí po dvou hodinách. S ovládáním vám pak pomůže specializovaná aplikace pro mobilní telefony Dohome. Možnosti hraní s vašemi spotřebiči tak dostanou další dimenzi.

Největší výhodou podobných akcí je samozřejmě cena a díky bleskovým prodejům se na e-shopu Cafago dostanete s cenou na velmi hezkých 7.83 euro Nastal už tedy čas pro chytrou domácnost i pro vás ? Za podobnou cenu bych se určitě nebál to minimálně vyzkoušet a kdo ví, třeba této vymoženosti přijdete na chuť.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.