Značka Honor je mezi českými uživateli velmi oblíbená, protože jde o výborně vybavené kousky za dobré ceny. Obecně se jedná vždy o dostupnější alternativy podobných modelů mateřského Huawei a poslední generace Honor 20 na tom není jinak. A protože se k nám dostaly informace z oficiálního českého zastoupení této značky o extra slevách, tak se s vámi o ně samozřejmě musíme ihned podělit. Více již přímo v oficiálním tiskovém prohlášení níže.

HONOR 20, jako nejstylovější mobil roku podle čtenářů iDNES, HONOR 20 PRO jako jeden z nejprodávanějších mobilů za loňský rok nebo odlehčená varianta z populární řady HONOR 20 Lite. Celá rodina HONOR 20 series se za uplynulý rok stala jednou z nejoblíbenějších na trhu. Až do 26. února 2020 je seženete za parádní ceny na všech prodejních místech Datartu.

extra

Super ceny za šrotovné v Datartu

Čtenáři iDNES mají jasno. Nejstylovější mobil roku je HONOR 20. Jak by ne, skleněná záda, 4 fotoaparáty a na výběr nádherné barevné provedení Sapphire Blue nebo Midnight Black. Právě teď jen za 7 990 Kč.

Vyšší řada HONOR 20 PRO s vylepšenou sadou fotoaparátů před Vánoci rozšířila výběr o limitovanou edici Icelandic Frost, v barevném vyvedení inspirovaný odlesky ledovce. Kromě limitované edice je k dispozici také ve variantě Phantom Blue nebo Phantom Black. K dostání je teď jen za 10 990 Kč.

Ani HONOR 20 Lite se selfie fotoaparátem 32 Mpx není pozadu. V Datartu jej do konce měsíce seženete za 4 990 Kč. Na výběr je v barvách Midnight Black nebo krásně vyvedený Phantom Blue.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.