Xiaomi produkty jsou v poslední době všude, kam se podíváte a jejich logo se skví na obří porci elektroniky, gadgetů a doplňků. Nebo jsou alespoň zodpovědní za dohled nad produkcí dceřiných značek pod záštitou celého ekosystému. A dnes pro vás dva takové podobné kousky máme z hlubin tržiště Ebay a jak bezdrátová sluchátka QCY T1 Pro, tak multi-funkční aromaterapeutická jednotka HL Mini Air jsou samozřejmě k mání za velice nízké ceny.

QCY T1 Pro jsou sluchátka s dlouhou výdrží baterie a rychlým spárováním s telefonem skrze Bluetooth 5.0. Xiaomi QCY T1 Pro sluchátka jsou vybavena 6 mm dynamickými audio měniči pro čistý poslech hudby. Nemají dráty, takže se mohou hodit i při sportovních aktivitách. Vestavěný mikrofon umožňuje využití sluchátek také jako handsfree a díky integrované technologii potlačení ruchů nebudou hovory ani nijak rušené. Dotykové ovládání zvládne také poměrně hodně a dočkáte se třeba i ovládání hlasitosti přímo na sluchátkách. Na jedno nabití vydrží 40 mAh baterie až 4 hodiny nepřetržitého provozu. K dobíjení slouží 750 mAh nabíjecí box, dále sluchátka vydrží až 70 hodin ve standby režimu. V akci je seženete jen za 19.99 euro.

HL Mini Air

iaomi HL Mini Air je malé zařízení, které se bude vyjímat na nočním stolku kdejakého fajnšmekra. A nejen tam. Svým čistým a jednoduchým designem dobře zapadne třeba i do kanceláře nebo obývacího pokoje. Navíc tento malý gadget zvládne hned trojici funkcí. Postará se nejen o příjemnou vůni jako aroma difuzér, ale zastane i práci zvlhčovače vzduchu a zastoupí i malou noční lampičku. Vyroben je z kombinace ABS + PP materiálů s protiskluzovou podložkou, přičemž ho samozřejmě můžete jednoduše dobít pomocí USB portu. Zásobník vody má obsah 120 mililitrů. Ve chvíli, kdy je nádržka prázdná červené světlo upozorní na nedostatek vody. Rozměry tohoto zařízení jsou zhruba 120×98×98 milimetrů při hmotnosti 360 gramů. A cena ? Pouhých 14.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.