Únor je měsícem zaslíbeným pro nové telefony s procesorem Snapdragonem 865. Po bombastickém Xiaomi Mi 10 (Pro) a jedné  z verzí Samsungu Galaxy S20 nás už jen z pár dnů čeká představení třeba IQOO 3 5G nebo velmi zajímavého Realme X50 Pro 5G. A právě pro druhý jmenovaný kousek dnes dorazily nové informace, které potvrzují některé parametry tohoto telefonu. Protože tyto informace pochází přímo z oficiálního teaser plakátku, tak se jim dá napevno věřit.

Černé na bílém tak máme potvrzeno fotografické vybavení telefonu, kterému bude vévodit 64 Mpix senzor s designem jestřábího oka. Není jasné, zda se bude jednat o Sony IMX686 nebo Samsung GW1, ale to stejně jako přesné parametry dalších senzorů bude určitě brzy upřesněno. Telefon bude mít dohromady hned šestici fotoaparátů a dalším jasným bonusem je podpora 20x hybridního zoomu. To samozřejmě potěší nejen zapálené fotografy, ale i nás amatéry.

Další výbava pak bude zahrnovat samozřejmě procesor Snapdragon 865, 12 GB LPDDR5 RAM, vnitřní paměť UFS 3.0 a spoustu dalšího. Bude se jednat o první model Realme s „průstřelem“ v Super AMOLED displeji, který by měl být s FullHD+ rozlišením a 90 Hz obnovovací frekvencí. Za zmínku určitě stojí i 65W rychlo-nabíjecí technologie SuperDart Super Flash Charger, která se bude řadit na samotnou špičku současného trhu. Oficiální představení Realme X50 Pro 5G by mělo proběhnout už 24. února v Pekingu a bude živě vysíláno do světa mnoha online kanály.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.