Před několika dny společnost Samsung konečně představila svou velmi očekávanou sérii Galaxy S20 a Galaxy Z Flip. Galaxy Z Flip je druhou generací skládacího smartphonu. Na rozdíl od svého předchůdce se Z Flip ohne vzhůru nohama stejně jako Motorola Razr. Brzy po představení tohoto telefonu byl spuštěn prodej v USA a Jižní Koreji. Ukázalo se, že zařízení šlo na dračku a zásoby rychle mizely. Smartphone je v současné době dostupný na oficiálním americkém webu společnosti spolu a pak u Best Buy. I v Jižní Koreji se Galaxy Z Flip vyprodal během 30 minut. A aktuálně zde máme první dokumentovaný případ, který předvádí prasklý Samsung Galaxy Z Flip.

Vzhledem k tomu, že první prodejní dávka tohoto smartphonu byla asi 20 000 kusů, znamená to, že velké množství kupujících již má svůj Samsung Galaxy Z Flip doma. Nicméně, stejně jako Galaxy Fold, i Galaxy Z Flip se zdá být křehký.

První pohled na prasklý Samsung Galaxy Z Flip

Uživatel (@mondoir), který si tento smartphone koupil, se na Twitteru podělil se svým utrpením, které mu způsobil Samsung Galaxy Z Flip.

Samsung UK již odpověděl na jeho tweet a vyžádal si další informace, aby mohl diagnostikovat problém. Proti této situaci, která nastala (prasknutí displeje při ohýbání), měl Samsung nasadit „ultra tenké sklo“, otázkou ale je, jaká je skutečnost.

Toto je první známý případ prasknutí Galaxy Z Flip při ohnutí. Mohlo by za tím být chladné počasí, jak si myslel nešťastný majitel? Nejspíš ne. Připomeňme, že u Galaxy Fold neměli uživatelé odstraňovat ochrannou fólii. To by pravděpodobně mohl být i případ Galaxy Z Flip. Přesto zabolí, když vidíme telefon za skoro 40.000,- Kč, jak praská, ještě před skutečným používáním.