Jaro už pomalu klepe na dveře, tedy pro nás už spíše vtrhlo domů jako velká voda, protože teploty zimě opravdu neodpovídají. A čínské obchody se už také pomalu začínají dostávat do jarní nálady a probouzet se ze zimního spánku, či kocoviny po oslavách lunárního Nového roku. Navíc je záhodno, aby se do světa z Číny dostalo i něco veselejšího než je řádící epidemie, takže pro vás dnes máme dvojici speciálních akcí na produkty značek Teclast a Huawei & Honor z e-shopu Gearbest.

Značku Teclast asi představovat moc nemusíme, protože se jedná o jednoho z těch kvalitnějších producentů levných tabletů a notebooků už hezkých pár let. A akce na Gearbestu zahrnuje v podstatě celou jejich současnou škálu produktů za velmi hezké ceny. Takže ať už by se vám líbil třeba notebook klasického střihu Teclast F7 Plus jen za 349.99 dolarů, notebook Teclast F6 Plus s 360° dotykovým otočným displejem jen za 329.99 dolarů, nebo třeba levný tablet Teclast P10 4G za $95.99, tak si určitě vyberete. Souhrn celé akce můžete omrknout přímo tímto odkazem.

A pokud snad někdo neznal značku Teclast, tak u dvojice Huawei & Honor už to nehrozí stoprocentně. V nabídce slev jsou některé jejich velmi oblíbené kousky jako je třeba Honor 9X s výsuvnou selfie kamerkou jen za 259.99 dolarů, nebo stále velmi solidní Honor 20 Lite jen za 199.99 dolarů. A aby čínskému dvojboji nebylo smutno, tak na Gearbestu je momentálně v bleskových prodejích k nalezení i celá řada dalších extra slev na velmi zajímavé telefony. Co třeba herní ASUS ROG Phone 2 jen za 529.99 dolarů ? Každopádně se na kompletní nabídku minimálně podívejte, třeba vás něco zaujme.