Čínský výrobce Oppo se chystá vydat novou vlajkovou loď Oppo Find X2 / Pro. Podle nových informací budou letos představeny dva chytré telefony, tedy Oppo Find X2 a Oppo Find X2 Pro. Oba modely se nedávno objevily na certifikačním webu NBTC, který potvrzuje jejich příslušné názvy. Nyní tato zařízení získala certifikaci Wi-Fi Alliance. Zatímco Oppo Find X2 používá číslo modelu CPH2023, Find X2 Pro má v databázi Wi-Fi Alliance číslo modelu CPH2025.

Výpis Oppo Find X2 a Pro u Wi-Fi Alliance odhaluje podporu pro dvoupásmový standard Wi-Fi ab / b / g / n / ac. Má také zabezpečení WPA2 a WPA3. Tento smartphone je také dodáván se systémem Android 10. Kromě certifikace NBTC a Wi-Fi byly tyto smartphony certifikovány také BIS v Indii a Eurasian Economic Commission (EEC) v Rusku.

Oppo Find X2

Jeho nejnovější výpis specifikací je však také v databázi Geekbench. Informace z GeekBench ukazují, že se zde dostala varianta pod modelovým číslem CPH2025. Tedy pravděpodobně Oppo X2 Pro. Toto zařízení má single core skóre 913 a multi core skóre 3308. Kromě toho tento smartphone přichází s 12 GB RAM a běží na něm systém Android 10. Pokud jde o procesor, měl by být tento telefon napájen nejnovějším Qualcomm Snapdragon 865 SoC.

Globální konference při představení Oppo Find X2 se měla původně konat 22. února. Vzhledem ale k aktuálně probíhající epidemii koronaviru a zrušení MWC byla odložena na březen.

Oppo Find X2 / Pro předpokládané specifikace

Spekulace dále naznačují, že kromě nejnovějšího procesoru Snapdragonem 865 od Qualcomm se dočkáme následujícího. Displej by měl být 6,5-palcový s rozlišením 3 168 x 1 440. Panel bude OLED od společnosti Samsung a jeho obnovovací frekvence bude 120 Hz. Tuto informaci potvrdil samotný viceprezident společnosti Brian Shen.