Herní divize společnosti Lenovo – Legion – právě vydala na čínské sociální síti Weibo velmi zajímavou upoutávku na nadcházející herní telefon Lenovo Legion.

Herní telefon Lenovo Legion získal více než 600.000 bodů v Antutu

Herní telefon Lenovo Legion

Teaser, který vidíme na obrázku výše, jasně říká slova „Game On“. Což tedy není překvapivé, protože již víme, že dočkáme herního telefonu od tohoto čínského výrobce. Zajímavější je to, co najdeme napsané nad a pod tímto prohlášením.

Přesněji řečeno, nahoře máme větu „Herní telefon Legion je víc než jen sen“. A níže pak je napsáno číslo „600 000“. To by naznačovalo, že telefon je schopen dosáhnout na více než 600 tisíc bodů v benchmarku AnTuTu. Jednoduše řečeno, je to asi o 15 tis. více než je skóre Xiaomi Mi 10 s procesorem Qualcomm Snapdragon 865.

Mobilní telefon Lenovo Legion bude také samozřejmě vybaven novým SoC Qualcomm Snapdragon 865, který je vyroben pomocí 7nm výrobního procesu a používá novou architekturu Kryo 585. První čtyři jádra využívají architekturu Cortex A77 s frekvencemi 2,84 GHz a 2,4 GHz. Další čtyři jádra jsou pak Cortex A55 s frekvencí 1,8 GHz. A konečně, GPU je zde výkonné Adreno 650.

Vrátíme-li se zpět k samotnému hernímu telefonu Lenovo Legion, v tuto chvíli nemáme žádné další informace o tomto modelu. Ale po včerejším teaseru bychom čekali, že k vydání telefonu dojde již brzy.

Zaujal vás herní telefon Lenovo Legion? Dejte nám vědět v komentářích níže.