Už skoro každý z velkých jmen mobilního průmyslu do svého portfolia vedle mobilních telefonů zařadil i nějaký ten model chytrých hodinek. Ať už hovoříme o Xiaomi, Samsungu nebo Huawei, tak pro všechny jsou chytré hodinky důležitou součástí nabídky. Samozřejmě ještě existují giganti, kteří doposud odolávali, ale jejich počet se nebezpečně tenčí. A brzy bude opět o jedno velké jméno méně, protože Oppo už brzy chystají vlastní chytré hodinky a dnes se na webu objevil nový render s jejich vzhledem.

První snímek chystaných hodinek Oppo se objevil už na konci ledna (a prohlédnout si ho můžete na titulním obrázku). Dnes se ale dostal na internet další render a díky němu máme možnost doplnit další střípky vědomostí o tomto modelu. Zatím stále netušíme nějaké extra podrobnosti o konkrétním vybavení, ale víme, že by mělo jít o OLED displej s 3D zakřivenými okraji a prémiovým designem. Dnešní render potvrzuje, že hodinky nebudou k mání jen v původně zlaté variantě a se silikonovým páskem, ale dostane se i na stylovou černou s páskem koženým.

Podle starších zvěstí by hodinky měly podporovat i měření ECG/EKG, ale v poslední době o této výbavě nepadlo ani slovo a raději bychom to také neměli očekávat. Vůbec první chytré hodinky od Oppo také stále nemají oficiální termín představení, ale analytici očekávají, že by měly být veřejnosti předvedeny spolu s vlajkovým modelem telefonu Find X2. Ten jak známo byl kvůli zrušení veletrhu MWC 2020 posunut na březnový termín a s největší pravděpodobností tak na hodinky nebudeme čekat moc dlouho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.