Po jednoleté přestávce se Poco vrátilo na mobilní scénu s modelem Poco X2, který byl představen minulý týden. Díky tomu už víme, že se nejedná o tak originální smartphone jako byl Poco F1. Je to rebrandované Redmi K30, které je v prodeji na čínském trhu. Je to však způsob, jakým se společnost vrátila do hry. Nyní, telefon, který je k dispozici především v Indii, obdržel svou první aktualizaci firmwaru. Jejím cílem je poskytnout vylepšení a přináší několik oprav chyb a také lednové bezpečnostní opravy.

Nový firmware je označen 11.0.4.0.QGHINXM a poskytuje optimalizaci zpracování fotografií a také si klade za cíl opravit padání aplikace fotoaparátu v profesionálním režimu. Kromě toho výrazně rozšiřuje podporu Mi Link. Poco X2 je dodáván se systémem Android 10, zatímco MIUI 11 běží jako nadstavba se všemi jeho exkluzivními funkcemi a efektním designem.

POCO X2

Nová aktualizace je postupně rolována pro všechny uživatele tohoto nedávno vydaného smartphonu. Komu se aktualizace nenabídla, zoufat nemusí, jen bude muset počkat několik dní. Poco X2 je solidním telefonem v segmentu vyšších střední třídy se Snapdragonem 730G, 120Hz displejem, 64MP kamerou a 4 500 mAh kapacitou baterie.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.