Před dvěma dny Samsung představil jedny ze svých hlavních taháků pro rok 2020 v podobě Galaxy S20 a S20+, potažmo S20 Ultra. Kromě skvělých fotoaparátů, prvotřídního výkonu a vynikajících displejů byly telefony v jednom bodě poněkud omezené. A to v barevných možnostech. Zdá se ale, že kromě představených barev, budou mít uživatelé na výběr i další možnosti.

V současné době jsou Galaxy S20 a S20+ dostupné v Cosmic Gray, Cloud Blue, Cloud Pink a Cosmic Black. Můžete je vidět například na předobjednávkových stránkách společnosti Samsung. S20+ ale může dostat ještě dvě další barvy – modrou a červenou. Tyto barvy však mohou být exkluzivní pro určitě operátory nebo prodejce. Například v USA bude modrá k dispozici pouze pro Best Buy.

Asi nám nemělo být dopřáno vidět tyto barvy až do jejich oficiálního představení, ale my jsme tu možnost dostali díky známému leakerovi, IceUniverse. Ten sdílel skutečné fotografie modré a červené verze Galaxy S20+. Také to vypadá, že korejský operátor KT dostal červenou barvu Galaxy Buds+, které bude dodávat společně s telefonem.

Ve Velké Británii budou zásilky těchto telefonů expedovány 8. března, zatímco u nás a dalších zemích EU dojde k expedici telefonů série S20 od 13. března. Předobjednáním Galaxy S20+ nebo S20 Ultra získáte zároveň i Galaxy Buds+. Věříme, že tyto další barvy budou nakonec k dispozici všem zákazníkům po uplynutí několika měsících. Navíc je velmi pravděpodobné, že Samsung představí nové a také zajímavé vzhledové barvy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.