I když Čína jako taková nezažívá zrovna ideální období, kulantně řečeno, i přes probíhající koronavirovou epidemii musí se běžný život dát do provozu. A to platí i o čínských eshopech, které potřebují opět roztočit kola byznysu. Mezi ně patří i DHGate, jehož nabídka aktuálních slevových kupónů se k nám právě dostala. Tak se na to pojďme podívat.

Xiaomi JIMMY JV51 Handheld Cordless Vacuum Cleaner

slevových kupónů

Jako první tady máme vysavač od Xiaomi. Xiaomi JIMMY JV51 se nachází ve francouzském skladu, tedy žádné další poplatky, a my k němu máme kupón E841238E, po jehož použití cena spadne na 120,97 euro.

Xiaomi Air Purifier 3 3H Filter Mi Air Cleaner

slevových kupónů

Další na řadě je čistička vzduchu taktéž od Xiaomi. Xiaomi Air Purifier 3 je tentokrát v polském skladu, tedy opět žádné poplatky, a máme k ní kupón ve tvaru E841238E. Ten, když zadáte, tak vaše cena bude 134,66 euro.

Xiaomi Roborock S55 Vacuum Cleaner 2

slevových kupónů

A pojďme na další kousek. Opět vysavač, tentokrát Xiaomi Roborock S55. Znovu polský sklad a kupón má tentokrát tvar D8FFA6E3. Výsledná cena je pak 287,56 euro.

Xiaomi Smartmi Electric Heater 1S

Předposlední v řadě je chytré topení od Xiaomi. Xiaomi Smartmi Electric Heater 1S. To nám v Evropě doputovalo do německého skladu a slevový kupón k němu má tvar 506F60CD. Cena se pak zastaví na 36,76 euro.

Xiaomi Bluetooth TV Sound Bar

A jdeme do finále dnešní nabídky slevových kupónů. Tak si to pěkně ozvučíme. Xiaomi Bluetooth TV Sound Bar se nám nachází v polském skladu, kupón k němu je 506F60CD a cena pak 60,49 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.