Akční kamerky už za dobu své existence na trhu zcela zdomácněly a naštěstí tak už výrazně padají i ceny solidních použitelných modelů. Není tak nutné za velmi dobrý kousek vysázet na dřevo několik tisíc jako v minulosti. Takže pokud patříte k milovníkům snímání svých sportovních výkonů třeba na kole, na lyžích nebo pod vodní hladinou, tak určitě akční kamerku vlastníte nebo po ní pošilháváte. A v tom případě by se vám mohla líbit dnešní nabídka e-shopu Tomtop na model AT-G100.

Akční kamerka AT-G100 má totiž solidní parametry pro nenáročného uživatele a navíc si na její pořízení určitě nemusíte brát hypotéku. Kamerka má 2-palcový LCD displej pro zobrazení obsahu, ale hlavně 12 Mpix senzor schopný záznamu FullHD videa se 30fps. A se 140-stupňovým úhlem záběru toho dostanete do videa také poměrně hodně. Kamerka podporuje Wi-Fi připojení, záznam uložíte na microSD kartu a navíc vestavěná dobíjecí 900 mAh baterie vydrží skoro 2.5 hodiny záznamu. A v balení navíc dostanete i obal pro podvodní využití, vodotěsný do 30 metrů. Kamerka samotná pak váží jen 52 g a s rozměry 60x41x24 mm je opravdu kompaktní.

Na e-shopu Tomtop ji pak pořídíte jen za 19.99 dolarů v bleskových prodejích, ale zásoby jsou samozřejmě omezené. Naštěstí je kamerka dostupná z německého skladu, takže odpadnou otravné dlouhé dodací doby nebo celní či daňové problémy. Tak se na akční kamerku AT-G100 minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.