Ceny domácích 3D tiskáren v poslední době padají opravdu závratnou rychlostí a není tak velkým problémem si pořídit velice dobré modely za dříve nemyslitelné ceny. A jeden takový pro vás máme i dnes od starých známých z e-shopu Cafago. Jedná se konkrétně o model Anycubic MEGA i3, který navíc potěší i ty hravější zákazníky a kutily, protože se samozřejmě jedná o DIY (Do It Yourself) kousek. Majitel si tak užije i radosti samotného skládání a montáže modelu.

3D tiskárna Anycubic MEGA i3 je vybavena základní deskou Trigorilla, která má podporu mnoha ovladačů a rozšiřujících portů. Má také více nových funkcí. Jednou z nich je například inteligentní paměť, kdy při náhodném vypnutí začne tiskárna tisknout sama přesně tam, kde před vypnutím skončila. Nebo třeba automatické vyrovnávání tiskové plochy, automatickou detekci náplně a samozřejmě také 3.5-palcovou dotykovou obrazovku pro jednodušší ovládání. Tisknout lze do velikosti 210×210×205 milimetrů. Rychlost tisku je 20-100 mm/s. Pro tisk lze použít vlákna ABS, PLA, HIPS nebo Wood.

3D tiskárna Anycubic MEGA i3 je nabízena v německém skladu Cafago za sníženou cenu 177.64 euro, takže odpadnou trable s případnými celními nebo daňovými doplatky. Tato nabídka je limitována počtem kusů, ale pořád jich tam hezkých pár ještě zbývá. Pokud se tedy momentálně poohlížíte po solidní domácí 3D tiskárně, tak by se vám tento kousek určitě mohl zamlouvat. Minimálně za podívání to stojí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.