Chytré osvětlení od Xiaomi patří mezi nejoblíbenější čínské produkty pro potřeby chytré domácnosti, protože se jedná o levné modely za výborné ceny. Ovládat je obvykle můžete s pomocí aplikace v telefonu nebo propojením s některou z platforem jako je Amazon Echo nebo Google Home pro hlasové povely. Někteří uživatelé ale stále preferují starý dobrý fyzický spínač na zdi a právě pro tyto fajnšmekry dnes máme jednu nabídku bleskových prodejů z e-shopu Tomtop. Jedná se o spínač na zeď Xiaomi Yeelight YLKG08YL, který využijete pro celou řadu dalších produktů chytrého osvětlení řady Yeelight.

Pomocí chytrého spínače Xiaomi Yeelight YLKG08YL tak můžete jednoduše ovládat chytré světlo připojené pomocí Bluetooth 4.2. Otočením kruhového spínače nastavujete hladinu jasu, dvojklikem přepínáte mezi denním a nočním režimem, případně stlačením a rotací vybíráte teplotu barev (podporovány jsou tři úrovně, 2700K, 5000K nebo 6500K). Spínač je z ABS + PC materiálu a díky malým rozměrům a nízké váze 70 g je i instalace na zeď velmi jednoduchá. Vestavěná baterie by měla vydržet až dva roky průměrného provozu a napájení stavových LED diod.

Na e-shopu Tomtop je pak momentálně tento spínač k mání jen za 12.99 dolarů ve slušivé bílé barvě, navíc přímo z německého skladu bez celních problémů a doplatků. Takže pokud jste příznivci manuálního ovládání chytrého osvětlení, tak by se vám tento kousek určitě mohl líbit. Navíc za podobně nízkou cenu, takže se na nabídku určitě mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.