Mrazivý únor je tu, ale levné čínské gadgety určitě nespí zimním spánkem. Navíc se nemohou nakazit současnou epidemií koronaviru, takže se po krátkém intermezzu kolem čínských svátků mohou opět vrhnout na zákazníka. Dnes pro vás máme dva další zajímavé kousky, k dispozici hezky pěkně vyváženě jak z Aliexpressu, tak z Ebay. A jak sluchátka Redmi Airdots TWS, tak 3D tiskárna Anet ET4 jsou k mání za velice pěkné ceny.

Redmi AirDots nabídnou opravdu slušný zvuk díky 7.2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Jedná se samozřejmě o stereo sluchátka s vestavěným HD mikrofonem s pokročilou technologií potlačení okolních ruchů. Připojení je pak realizovaná pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 5.0 a díky extrémně nízké spotřebě baterie vydrží hrát sluchátka 4-5 hodin. A protože v balení je i dobíjecí pouzdro s vlastní baterií, tak nedostatkem šťávy opravdu trpět nebudete. K dostání jsou z Ebay jen za 19.99 euro.

Anet ET4

3D tiskárna Anet ET4 se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a potěší určitě nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem nebo automatickým vyrovnáváním, či dotykový 2.8-palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun. Koupit si ji můžete jen za 174.45 euro, navíc přímo z českého skladu Aliexpressu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.