Chytrých hodinek je momentálně na trhu jako máku, ale pro velkou skupinu uživatelů je většina z nich nabitá funkcemi skoro až zbytečně. Ruku na srdce pokud chytré hodinky opravdu vlastníte, kolik z nabízených funkcí a vychytávek opravdu využijete ? A právě pro tyto vybíravé zákazníky existují chytré hodinky hybridní, které se na povrchu tváří jako klasické ručičkové, ale uvnitř skrývají pár základních chytrých funkcí. Takové jsou třeba i Lenovo Watch X Plus a právě na ně dnes pro vás máme akci z e-shopu Cafago.

Lenovo Watch X Plus opravdu na první pohled připomínají jen klasické hodinky a v podstatě tomu tak je. Tělo z kombinace zinkové slitiny a nerez oceli je dostatečně solidní a určitě potěší extra odolné safírové sklíčko na ciferníku s tvrdostí 9H. Kromě luminiscenčních ručiček je na ciferníku i malý displej pro zobrazení důležitých informací pro některé podporované chytré funkce. K těm patří třeba měření tepu, krokoměr, některé sportovní režimy nebo vibrace pro notifikace. K telefonu vše připojíte pomocí Bluetooth 5.0 LE a hodinky disponují 600 mAh dobíjecí baterií, která by měla vydržet zhruba kolem dvou týdnů. Za zmínku pak stojí i voděodolná certifikace 8ATM.

V nabídce na e-shopu Cafago jsou hybridní chytré hodinky Lenovo Watch X Plus momentálně v akci s cenou pouhých 31.88 euro. Ta se vztahuje na variantu hodinek v barvě rose gold a s koženým páskem. Vše k mání z čínského skladu a akce by měla platit až do 29. února. Takže pokud hledáte ne-až-tak-chytré hodinky spíše klasického střihu, tak by se vám tento kousek mohl líbit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.